![]() | Betűméret: - + |
| Hirdetés azonosító: 680993 | |
| Feladva: 2026. 03. 12. | |
| Hely: Budapest, XIII. kerület | |
| Kategória: Eladó lakás | |
| Szobaszám: 6 | |
| Emelet: 4 | |
| Négyzetméter: 230 m2 |
Gyönyörű panorámás penthouse
Ár: 650.000.000 ft













C I T Y C A R T E L
INTERNATIONAL LUXURY REAL ESTATE AGENCY
bemutatja:
Huszonegyedik századi színvonalú, egyedi hangulatot sugárzó épület, szerethető otthonokkal és tágas irodákkal. Kényelmes belső tereit jól kihasználhatják és bátran hívhatnak vendéget, el lesz ájulva.
Az új-lipótvárosi Duna-part ikonikus épülete 1914-ben készült el. 2007-es felújításakor változatos méretű, többségében dunai panorámás lakást és loft irodákat alakítottak ki benne. A társasházban portaszolgálat, medence és konditerem is található.
Ebben a csodálatos épületben eladásra kínálunk egy egyedülálló duplex penthouse-t, csodálatos kilátással.
Duna, Margrit-sziget és a Budai-hegység.
Ez a csodálatos penthouse több mint 300 nm-en, belső 2 szinten terül el. 5 hálószobával és 4 fürdőszobával, háztartási helyiséggel, gardróbbal. A lakás bútorozott, korszerű gépekkel, berendezésekkel felszerelt.
Az ár mélygarázsban lévő 2 parkolóhelyet tartalmaz.
Irányár: 650 M Ft
🔗 Link:
www.citycartel.hu
Hely: Budapest, XIII. kerület


